KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377061

nr 1437 7061

Louise Ljubi Lidströmer

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, "Dans". Signerad, daterad -79. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 34x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:09:29

10/12 22:59:26 1      Vinnande bud

Louise Ljubi Lidströmer

Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)